Tansel Bilişim 2010 yılında Balıkesir’de kurulmuştur. Uzun yıllar elektronik konusunda faaliyet göstermiş, 2012 yılında elektronik güvenlik departmanını kurmuş ve geçmiş yıllara dayanan elektronik konusundaki tecrübelerini bu yönde ilerletmiştir.

Balıkesirde Notebook Tamiri, Bakım ve Onarım, Program Temini, Chipset Lcd Led Panel Değişimi ve Anakart Tamiri sektöründe kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden ve her yıl grafiğimizi önceki yıla göre arttırarak bilişim ve güvenlik sistemleri konusunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Referanslarımızın bizi bu günlere getirdiği bilincini asla aklımızdan çıkarmıyor, kaliteli ve ürünün arkasında durabilecek markalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Sektördeki tüm yenilikleri müşterilerimize dünya ile aynı anda sunmaktan gurur duyuyoruz.


Tansel Bilişim olarak: Balıkesirde Notebook Tamiri, Bakım ve Onarım, Program Temini, Chipset Lcd Led Panel Değişimi ve Anakart Tamiri sektöründe kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden ve her yıl grafiğimizi önceki yıla göre arttırarak bilişim ve güvenlik sistemleri konusunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.
Dinamik WEB Siteleri ve Güvenlik Sistemi ihtiyaçlarınızda en doğru konfigürasyon ve satış sonrası destek için bizimle iletişime geçin...

Tansel Bilgisayar | Balıkesir Notebook Tamiri  |  Balıkesir Güvenlik Sistemleri  |  İletişim 


   
Tansel Bilişim
Milli Kuvvetler Cd. Aşık Sk. No.18 BALIKESİR
Aktif Ziyaretçi : 1 | Bügün Tekil : 83 Toplam Ziyaret : 345969